Belediye Başkanı Ekinci’den Millet Bahçesi sitemi

Ekleyen admin on Eyl 10th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 100 günlük acil eylem planı kapsamında açıkladığı Millet Bahçeleri projelerinden birinin de Sorgun’a yapılacağı sözünün yere düşürülmemesi gerektiğini belirtti.

Ekinci, son günlerde yer tahsisi yapıldı diye,  şahsi açıklamalar yapılıyor, proje bitmiş gibi davranılıyor, bu durumun da projenin başlamasını geciktirdiğine dikkat çekerek “Göreve geldiğimizden itibaren Millet Bahçesi projesini önemseyerek Sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yere düşürmemek adına 4 ay gibi kısa bir sürede daha önce yapılamayan çalışmaları yaptık. Projenin gerçekleşmesi adına gereken tüm adımları attık.  Millet Bahçesinin yeni yerinin tahsisini gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ancak verilen emeklere rağmen yine başladığımız noktaya döndük.  Yer tahsisi yapıldı diye,  şahsi açıklamalar yapılıyor, proje bitmiş gibi davranılıyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın sözü olan ve taraf gözetmeksizin sahip çıkılması gereken Millet Bahçesi Projesine hala başlanılamadığı göz ardı ediliyor. Biz belediye olarak gerekli tüm adımları atıp, Sorgun halkının desteğini alarak üzerimize düşeni yaptık. Bundan sonra iş Yozgat’ın tamamını kucaklayacağına dair söylemlerde bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcımız Hemşehrimiz Sayın Fuat Oktay ve siyasilerimize düşüyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yere düşürmemesi gereken onlardır. Bizde sorgun halkı olarak onlardan destek bekliyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu