Abrahan Sorgun Belediyespor’da

Ekleyen admin on Eyl 10th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Bu yıl Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı, geçen sezonun ikinci yarısında Küba’nın La Habana takımından transfer ettiği smaçör Abrahan Alfonso Gavilan’ı ile yeniden anlaştı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin yaptığı açıklamada, 1995 doğumlu Abrahan’ın, geçen yıl TVF 1’inci ligde Sorgun Belediyespor’da yer aldığını ve önemli katkılar sağladığını belirtti.

Önceki yıllarda Küba milli takımında da oynayan ve başarılı bir grafik çizen Abrahan’ın Sorgun Belediyespor’a çok büyük katkıları olacağını vurgulayan Gül, “Bilindiği gibi bu yıl Efeler Ligi’nde mücadele edeceğiz. Efeler Ligi Avrupa’nın önemli liglerinden birisi. Dolayısıyla çok önemli takımlar, büyük bütçelerle bu ligde mücadele ediyor. Biz sezon öncesi hedefimizi Efeler Ligi’nde kalıcı olmak üzere belirledik ve bütçemiz çerçevesinde transferler yapmaya çalıştık. Bunlardan biri de Abrahan’dır. Kendisi ile görüştük. O şartlarını söyledi, biz şartlarımızı söyledik ve her konuda anlaştık.  Takımımıza, ilimize, ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu