‘Gönüllü Gençlik’ dokunuşu projesi

Ekleyen admin on Eyl 10th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT  – Okulların açılmasına çok az bir zaman kala Sorgun Gençlik Derneği üyeleri (SORGED) tarafından Araplı Hacı İbrahim Şimşek Anaokulunda “Okul Boyama” etkinliği düzenlendi.

SORGED Başkanı Halil Uğuz, okula başlayacak minik öğrencilere küçük bir sürpriz yapmak istediklerini, bu nedenle okul duvarlarını daha renkli bir hâle getirmek için 45 SORGED gönüllüsü ile okul duvarlarına resimler yaptıklarını ifade etti.

“Köy Okulu Boyama” etkinliği kapsamında bu etkinliği gerçekleştirdiklerini dile getiren Uğuz “Sorgun ve Araplı belediyelerinin sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte okul duvarları daha renkli ve iç açıcı bir hal aldı. Minik kardeşlerimizin okula başladıklarında yüzlerindeki o mutluluk ve gülümsemenin her şeye değeceğine inanıyoruz.

Etkinliğimize sponsor olan Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci’ye, Araplı Belediye Başkanı Adem Ertuğrul’a, İstanbul’da görev yapan polis memurlarımıza, Çitlek Kafe’ye, Şura Gökkaya’ya, Osman Aktaş’a ve Furkan Bölükbaşı’na teşekkür ediyoruz.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu