T.C YOZGAT İLİ SORGUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Ekleyen admin on Eyl 10th, 2019 kategori : İhale İlanları. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

GAYRİMENKUL KİRA VE SATIŞ İLANI

1) KİRA VE SATIŞA KONU GAYRİMENKULLER

Mülkiyeti Belediyemize ait Karşıyaka Mahallesi 105 ada 8 nolu parsel ile 279 ada 2 nolu taşınmaz parsellerin 20 yıllığına Sera olarak kiraya verilmesi ile Çay Mahallesi Eski Belediye Hizmet Binası 1307 ada 2 nolu parsel üzerindeki 3 katlı betonarme bina ile 1307 ada 3 nolu parsel üzerindeki 457 m2 1 katlı 34 adet arkalı önlü sıralı dükkanların yıkım ve harfıyatının hurda karşılığında yıkılması işi 2886 sayılı D.İ.K. nunun 45.Maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacaktır.

2 )T A ŞIN M A ZL ARIN NİTELİĞİ

 

a)Sera alanı arsa

 

 

3-Kiralama ve Satış İhalesine : Katılacak olanlar ihale dosyasını Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale birimine 100.00 TL bedelle satın alabilirler ve ücretsiz görebilirler. İhaleye katılabilmek için dosya satın alınması zorunludur. Hazırlanan ihale dosyaları 20.09.2019 tarih ve 14:30’a kadar Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Birimine teslim edilecektir.

4-Kiralama ve Satış ihalesi : 20.09.2019 Salı günü saat 14:30da Belediye Encümen toplantı salonunda Encümen huzurunda ilan sırasına göre alınarak ihalesi yapılacaktır.

5-İhaleye iştirak etmek isteyeceklerden istenilecek belgeler.

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeleri idareye sunmaları gerekir:

a)Tebligat için adres beyanı ve ihaleye katılım başvurusu (dilekçe).

1)Gerçek kişi olması halinde Nüfus müdürlüğünden alınacak adrese dayalı nüfus kaydı ve nüfus cüzdanı fotokopisi

2)Tüzel kişi olması halinde Ticaret sicil gazetesi

3)İmza beyannamesi veya imza sirküleri

b)Geçici teminat mektubu veya geçici teminat mektupları dışındaki teminatların Muhasebe Müdürlüklerine yatırıldığını gösteren makbuzlar,

c)Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

d)İdareye borcu olmadığına dair belge,

1) Sorgun Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınacaktır.

e)Yıkım ve harfiyatının hurda karşılığında yıkılması işi ihalesine katılacak olanlar yer görme belgesini İdareye teslim edeceklerdir.

6)Belediyemiz  ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu