Sorgun Belediyespor’da yeni dönem

Ekleyen admin on Tem 23rd, 2019 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– 2019-2020 Voleybol Sezonu’nda Efeler Ligi’nde, Futbol Sezonu’nda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor’da yeni yönetim, yapılan Olağanüstü Genel Kurul’un ardından belirlendi.

Sorgun Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da Ergin Gül Sorgun Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilirken, Başkan Yardımcılığına Yavuz Lale getirildi.

Yavuz Lale aynı zamanda Futbol Şubesi Sorumlusu olurken, Kazım Ergün Voleybol Şubesi sorumlusu oldu.

Sorgun Belediyespor’da diğer görevler ise şu şekilde paylaşıldı:

Sayman ve Alt Yapı Sorumlusu Semih Altan, Sekreter ve Medya İletişim Osman Arslan, Durak Kaya üye.

Olağanüstü Genel Kurul sonrası AA muhabirine bir açıklama yapan Sorgun Belediyespor Başkanı Ergin Gül, bu güne kadar kulübe hizmeti geçen başta Belediye Eski Başkanı Ahmet Şimşek, Eski Kulüp Başkanı Hikmet Vural, Asbaşkan Nihat Künbetli, Kulüp Müdürü Fetih Çilibiş ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür edere “Bu yıl voleybolda Efeler Ligi’nde, futbolda ise BAL liginde mücadele edeceğiz. Şimdi ilk işimiz voleybolda hoca konusunu açıklığa kavuşturup transfer çalışmalarına başlamaktır. Amacımız, kuracağımız takımlarla her iki ligde de kalıcı olmaktır” dedi.

Yöneticilerden  Bahçeli ve Üstündağ’a ziyaret

Diğer yandan Ergin Gül ve İlker Gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli  ile Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Gül, 2019-2020 Voleybol Sezonu öncesinde yapılan hazırlık çalışmaları kapsamında bu ziyaretleri yaptıkları bilgisini vererek “Genel Başkanımız Sayın Bahçeli’ye bu sene Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor Voleybol takımımız hakkında bilgi arz ettim ve Ankara deplasmanında oynayacağımız maçlarımıza davet ettim. Kendileri bizleri tebrik etti,tarihlerin uygun olması durumunda bir maçımızı salondan izlemek istediğini belirtti. Bu ilgi ve alakaları bizlere daha büyük bir güç ve cesaret verdi. Maç takvimi belli olduktan sonra kendilerini tekrar ziyaret etmek ve davetimizi yenilemek üzere söz aldık” dedi.

Gül, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile Asbaşkan Ahmet Göksu’yu da ziyaret ettiklerini ifade ederek “Kendileriyle Efeler Ligi statüsü, gelir ve giderleri hakkında oldukça yararlı bir sohbet yaptık. Şimdi ilk işimiz cumartesi günü yapacağımız Genel Kurul’da yeni yönetimi belirleyip, ardından hoca konusunu çözüme kavuşturmaktır” diye konuştu.

Gül, teknik kadronun belirlenmesinin ardından transfer çalışmalarına başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu