Miniklere spor malzemesi sözü

Ekleyen admin on Tem 9th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

SORGUN Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, belediye bünyesinde açılan yaz futbol kursuna ziyarette bulunarak, çocuklarla sohbet etti, forma yaptırma sözü verdi.

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele verecek olan Sorgun Belediyespor yaz futbol okulu çalışmalarına başladı. Antrenör Mustafa Arslan ve Kamil Karaarslan koordinatörlüğünde başlatılan futbol okuluna devam eden minikler geleceğe hazırlanıyor. Sorgun Belediye Başkanı Ekinci, geleceğimizin teminatı olan çocuklara ve gençlere önem verdiklerini belirterek, açılan kurslarda yetişen gençlerin önümüzdeki yıllarda Sorgun Belediyespor’da daha sonra da diğer takımlarda forma giyeceklerine inandığını kaydetti.

SORGUN STADINDA DENETİM

Diğer yandan SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor’un müsabakalarını oynayacağı Sorgun ilçe stadında Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından inceleme yapıldı.

Stat güvenliği ile alakalı sıkıntıların tespit edildiği Sorgun ilçe stadında güvenlik ile alakalı tadilat çalışmaları Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüş alışverişinde bulunularak yapılacağı bildirildi. Önümüzdeki hafta içerisinde de Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerinin gelerek Sorgun ilçe stadında denetim yapacakları öğrenildi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu