EDEP KİM SEN KİM?

Ekleyen admin on Tem 9th, 2019 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

EDEP KİM SEN KİM?

Hayatın boyunca Pensilvanya‘daki  teröristi  methedeceksin,

Her Amerika ziyaretinde onu ziyaret edeceksin,

Uydurma davalar ile Atatürkçü subaylar hapse tıkılırken „Türkiye bağırsaklarını temizliyor” diyeceksin,

Her fırsatta TSK ya hakaretler edeceksin,

Bana suikast yapacaklar “bahanesi ile Kozmik Odayı  açtırıp bütün gizi bilgileri yabancı istihbarat örgütlerinin eline geçmesini sağlayacaksın,

Damadın Fetö’den tutuklanınca iktidara saydıracaksın,

Damadın serbest bırakılınca sesini keseceksin,

Oğlun milletvekili olunca iktidara yağ çekeceksin,

20.000 lira maaşla görev alınca “bu İslam’ın gereği” diyeceksin,

Ondan sonra da sıkılmadan “Aldığım maaşı eleştirenler edepsizdir” diyeceksin,

Bu memlekette, edepten ve ahlaktan bahsedecek en son kişi bile değilsin sen! Adama, şeyini şey ettiğimin şeyi derler! ( kendi deyimiyle)

İMAMOĞLU YOLUN BAŞINDA

23 Haziran seçimlerinde, Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu ezici bir üstünlükle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Bu seçimlerde ben de İstanbul’da günlerce sahada  aktif görev aldım. Bütün emeklerim Ekrem kardeşime ve Millet İttifakına helal olsun. Düzgün ve tarafsız  çalıştığı sürece de yanındayım.

Ekrem İmamoğlu‘nun ve danışmanlarının unutmamaları gereken iki konu var:

1-Ekrem İmamoğlu 5 seneliğine İstanbul Büyükşehir  Belediye Başkanı seçildi. Bazı canı tezlerin “Seni Cumhurbaşkanı yapacağız, seni Başkan yağacağız “ söylemleri Ekrem İmamoğlu’na zarar vermekten başka bir işe yaramaz! Cumhurbaşkanlığı yapamaz mı pekala yapar. Ama daha belediye başkanı seçildiği gün bunları gündeme taşımak bence doğru değil. Unutulmamalıdır ki  İmamoğlu sadece CHP  lilerin oylarıyla seçilmedi! İmamoğlu için var gücüyle çalışan diğer partileri şimdiden küstürmemek, fikirlerini almamak ve görmezden gelmek sadece puan kaybettirir!

2-Ekrem İmamoğlu,  Belediye Başkanlığı koltuğunda oturduğu müddetçe  sacede AKP ve MHP  ile uğraşmayacak!  AKP ve  MHP ile uğraşacağı kadar  belki daha fazla CHP içindeki muhalefetle de uğraşacak! CHP içinde, İmamoğlu‘nun başarısız olmasını isteyenlerin sayısı, başarılı olmasını isteyenlerden çok çok fazla!

İlk fırsatta İmamoğlu‘nu şikayet etmek için yandaş kanallara çıkarlarsa şaşırmayın!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu