Başkan Arslan ve Milletvekili Ağıralioğlu Ahsen-Hüseyin çiftinin Nikahlarına şahitlik ettiler

Ekleyen admin on Haz 11th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan ve İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, hafta sonu dünya evine giren Ahsen İrem Oğuzhan ile Hüseyin Konak çiftinin nikah şahitliğini yaptılar.

Nikahta konuşan Arslan, Türk toplum yapısının en küçük yapı taşı olan ailenin temelinin atıldığı bu törende her iki gence de ömür boyu mutluluk dileyerek “Ben evlilikte 3-S düsturuna inananlardanım. Bunlar sağlık, sadakat ve sabırdır. Bunları yerine getirdiğiniz zaman mutluluk mutlaka sizlerle olacaktır. Damat bey mahkemenin hakimi olabilir ama evin hakimi gelin hanım olacağına göre, bu evlilik cüzdanını da gelin hanıma vermem gerekir” dedi.

Milletvekili Ağıralioğlu da çifte mutluluklar dileyerek, çifte Kur’an-ı Kerim ve bayrak hediye etti.

Bizde Sorgun Postası Gazetesi olarak Ahsen İrem Oğuzhan ve Hüseyin Konak çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu