Bayram öncesi öğrencilere ücretsiz tıraş

Ekleyen admin on Haz 11th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Sorgun’da Halk Eğitim Merkezi (HEM), yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi taşımalı eğitim gören okullardaki öğrencileri, ücretsiz saç tıraşı yaptırıyor.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, HEM’de görev yapan usta öğretici Talip İlbaş tarafından öğrencilerin tıraş edildiğini, bu kapsamda talep gelmesi durumunda diğer taşımalı eğitim gören okullarda da, ücretsiz tıraş uygulamasının yapılacağını belirtti.

Bu uygulamayla, Ramazan Bayramı öncesi talep gelen okullarda tüm öğrencileri ücretsiz tıraş etmeyi planladıklarını dile getiren Ekinci “Bayram öncesi Külhüyük köyünde taşımalı eğitim gören öğrencileri ücretsiz tıraş ediyoruz. Şu ana kadar 100′e yakın öğrenciyi tıraş ettik. Bu gibi topluma faydalı etkinliklerin yapılmasını önemsiyoruz. Bu nedenle böyle bir uygulamayı hayata geçiren Sorgun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu