Keven: “Vaatlerinize sahip çıkın”

Ekleyen admin on Haz 11th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven TBMM çatısı altında Yozgat’ın sorun ve sıkıntılarını dile getirmeye devam ediyor.

Yozgat ve Yozgat ile ilgili tüm sorun, sıkıntı, istek ve talepleri TBMM gündemine taşıyan Keven son olarak stadyum ve askeri birlik ile ilgili konuştu. Meclis genel kurulunda söz alan milletvekili Keven, iktidara seslenerek, “Yozgat ile ilgili vaatlerinize sahip çıkın, Yozgat’ı unutmayın” diye seslendi. Milletvekili Keven, seçim öncesi verilen vaatlerin seçim sonrası unutulduğunu ve gerçekleşmediğini hatırlattı. Milletvekili Keven, “Yozgat ilimiz birçok konuda olduğu gibi sporda da ilgi gösterilmeyi bekliyor” diyerek üçüncü lige yükselen Yozgatspor’un fiziki şartları yeterli bir stadyuma sahip olmadığının altını çizdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun yerel seçim öncesi Yozgatlılara stadyum sözü verdiğini belirten Keven, “Sayın bakandan şehir stadyumunun yapımına bir an önce başlanılmasını talep ediyorum. Yine bir seçim vaadi olarak kalmasın, verilen sözler tutulsun istiyoruz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı tarafından ikinci kez söylendiği halde herhangi bir gelişme olmayan askeri birlik vaadini de hatırlatan Keven, “Yozgat, Sayın Cumhurbaşkanı tarafından ikinci kez söz verilen askerî birliğini bekliyor. Göç vermeyen bir Yozgat için bu askerî birliğin gelmesi şart. Yozgatlılar artık seçim öncesi hatırlanıp sonra unutulmak istemiyor. Lütfen, vaatlerinize sahip çıkın ve takipçisi olun” şeklinde konuştu.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu