Kızılay butik Sorgun’da giyecek dağıttı

Ekleyen admin on May 14th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun’da dar gelirli ailelere butik hizmeti veren Türk Kızılayı Sorgun Şubesi, giyecek dağıttı.

Şube Başkanı Ali Ateşer, Kızılay’ın sadece afet ve felaketlerde vatandaşlara yardımda bulunmadığını, her türlü sıkıntıda yanlarında olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Sorgun Şubesi içerisinde butik gibi çalışan bir mağaza açtıklarını dile getiren Ateşer, “Amacımız dar gelirli ailelerin giyecek ihtiyaçlarını gidermek. Butik hizmeti veren mağazamızda pantolon, etek, gömlek, kazak, çorap, ayakkabı gibi bir çok giyecek var. Cumartesi günleri hizmet veren mağazamıza ihtiyaç sahibi aileler başvuruda bulunuyor. Bizler de ne gibi giysiye ihtiyacı varsa ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.” dedi.

Ateşer, bu hizmetin verilmesinde Meral Özdemir, Ayfer Gözübüyük, Münire Biçer ve Nezihe Nazlıgül isimli öğretmenlerin gönüllü olarak tezgahtarlık yaptıklarını, bu vesileyle kendilerine teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi. (MEHTAP DOĞAN)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu