Bu yolları kim yapacak?

Ekleyen admin on May 14th, 2019 kategori : Salim Taşçı. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

TABİ Kİ BELEDİYE YAPACAK, BUDA SORU MU DİYECEKLERİNİZ OLACAKTIR…

Sizler öyle bilinde biz derdimizi yazıya dökmeye bakalım… Eeey belediyeler; asfalt katılım payı altında yıllarca vatandaşlardan paraları aldınız, geç yatıranların tapularını şerhler koydurdunuz, tapu işlemlerinde vatandaşın bir gününün heba olmasına ve olmalarına sebebiyet verdirdiniz, vatandaşlar borçlarını yatırdığı halde, tapulara yazı gönderip şerhleri düşüttürtmediniz… Yollara (sokaklara, caddelere) gelince; Avrupa Birliğine girmeye çalışan ve Türkiye’nin başkenti Ankara’nın hali yürekler acısıdır… Çukuru olmayan hiçbir sokak ve cadde bulunmamaktadır… Su tahliye ızgaraları yol seviyesinden düşüktür, kimi yerlerde logar kapakları arabaların altlarına sürtmektedir, gelişi güzel yapılmış asfaltlar çoğu yerde çökmektedir, geniş çukurlar oluşturmaktadır. Neredeyse insanın eeey belediyeler tamircilerle sözleşmemi yaptınız?! diyesim geliyor.

Eğer vatandaşlarımız, arabalarının arızalanmasına sebep olan yollar için tazminat davaları açsalar, belediye bütçeleri allak bullak olur. Soru-yorum: Bu belediye başkanları arabalarıyla havadan mı gelip gidiyorlar da?! yolların durumunu görmüyorlar???..

Helal olsun! sizlere bu yollar bay Başkanlaaar…

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu