Okul sporları bilardo turnuvası

Ekleyen admin on Nis 23rd, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Bilardonun okul sporlarına dahil edilmesinin ardından, ilk kez düzenlenen Yozgat Okul Sporları 8 Top İl Şampiyonası Sorgun’da yapıldı.

Büyük bir katılımla gençler ve yıldızlar katagorilerinde gerçekleştirilen turnuvaya; Sorgun Türk Telekom Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulu öğrencileri damga vurdu.

Şehit Ahmet Alan Anadolu lisesi, Sorgun Mevlüde Ahmet Doğanay Fen lisesi, Türk Telekom lisesi, Çekerek Şehit Özgür Ocak Çok Programlı Anadolu lisesi ve Mehmet Akif Ersoy ortaokulunun katıldığı turnuvanın Gençler kategorisinde Emir Baki Ekim birinci olurken, Seyit Ahmet Çetin ikinci, Burak Sipahi üçüncü, Cihat Bilgin de dördüncü oldu.

Yıldızlar katagorisinde ise şu sonuçlar alındı:

1. Alparslan Köyağasıoğlu, 2. Hande Naz Ekim, 3. Dilara Tuğçe Sünbül, 4. Eren Taşkınoğlu

Turnuvada dereceye giren öğrenciler, 25-28 Nisan tarihlerinde Niğde de yapılacak olan, Türkiye Okullar arası 8 Top Şampiyonasında Yozgat’ı temsil edecekler.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri Belediye Başkan Vekili Ergin Gül ve İlçe Milli eğitim müdürü Hüseyin Ekinci tarafından verildi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu