Başkanlar mazbatalarını almaya başladı

Ekleyen admin on Nis 9th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT  – Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent Belediye Başkanlığını 6’ıncı kez kazanan Doğan Sungur, Gülşehri Belediye Başkanlığı(na seçilen Ali Ünlü ve Araplı Belediye Başkanlığı’na seçilen Adem Ertuğrul, mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mehmet Karaarslan’dan aldılar.

Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte sabah saatlerinde Sorgun Seçim Kurulu’na gelen Sungur, üst üste 6′ncı defa mazbatasını almanın gururu yaşarken, 3 dönem İl Genel Meclisi üyeliği yapan Ali Ünlü’de ilk kez belediye başkanı seçilmenin heyecanını yaşadı..

ALİ ÜNLÜ VE ERTUĞRUL’DA MAZBATASINI ALDI

3 dönem AK Parti Yozgat İl Genel Meclis üyeliği yaptıktan sonra, 31 Mart  Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde Gülşehri Belediye Başkanlığına seçilen Ali Ünlü de “31 Mart mahalli idareler seçimleri ülkemize, milletimize, Sorgun’umuza ve Gülşehri Kasabamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu. (MEHTAP DOĞAN)

Diğer yandan son yapılan seçimlerde Araplı Beldesi’nde MHP’den belediye başkanı seçilen Adem Ertuğrul’da Cuma günü İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Ertuğrul’a MHP İlçe Başkanı Yusuf Kutlusoy ve partililer eşlik etti.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu