Bahadın Belediye Meclisi’nden plaketli veda

Ekleyen admin on Mar 19th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – 2014-2019 dönemi gündem dışı son toplantısını ailece yapan Bahadın Belediye Meclisi, Bahadına Katkıda bulunan kurum, kuruluş ve okul temsilcilerine plaket verdi.

Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, görevde bulunduğu iki dönem boyunca tüm belediye meclisi üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını ve ‘Birlikten kuvvet doğar’ atasözünden yola çıkarak hareket ettiklerini belirtti.

Özcan, “Belde olarak yapılan tüm etkinlik ve işlerde imece usulünü ön plana çıkarmaya gayret ettik. Bu güne kadar Bahadın adına aldığımız kararlardan yalnızca ikisi oy çokluğuyla alınmış. diğer bütün kararlarımız oy birliğiyle alınmıştır. Bu da bizlere daha çok çalışma, ve daha yararlı işler yapma arzusu aşılamıştır. Ben emeği geçen geçmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin. Ben varsa hakkım herkese helal ediyorum” dedi.

Başkan Özcan, konuşmaların ardından Bahadın halkı adına Şehit Ali Akdoğan orta ve ilköğretim okulları müdürlerimiz Alper Kapan ve Feyzullah İçme Müdürlerime; Bahadın Kadıneli Derneği Başkanı Serpil Atakul Çıtak ve yönetim kurulundaki kadın arkadaşlarıma; Kalkınma Kooperatifi ve Süt Toplama Merkezi Başkanımız Cemal Dirican’a , Sağlık Ocağımız emekçisi Kezban Bozdemir’e , mahalle muhtarlarımıza, Bahadın’ da ki çiftçilerimize, çok büyük emekleri geçen Sorgun Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Kadir Dursun’a yürekten teşekkür ederek kendilerine plaket takdim ederken, tüm meclis üyelerine de teşekkür belgesi verdi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu