İyilik yap izi kalsın projesi

Ekleyen admin on Mar 19th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Sorgun Şehit Yunus Emre Doğan Anaokulu öğrencileri  “Değerler Eğitimi” kapsamında “İyilik Yap İzi Kalsın” isimli projesi kapsamında Gedikhasanlı ve Doğankent’te ilkokul öğrencileriyle buluştular.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci anaokulu öğrencilerin proje kapsamında, evlerde kullanmadıkları fazlalık oyuncak ve kırtasiye malzemelerini yeniden değerlendirmek üzere akranlarına hediye ettiler.

Ekinci, öğrencilerde paylaşma kültürünün oluşması ve hayatımızı yaşanır kılan bir çok değerlere sahip çıkılması açısından bu ziyareti önemsediklerini dile getirerek “Şehit Yunus Emre Doğan Anaokulu öğrencilerimiz, evlerinde bulunan fazla oyuncak, kırtasiye malzemelerini sınıflarında paketleyerek ilçemiz Gedikhasanlı Şehit Mustafa Önder ilkokulu ile Doğankent Şehit Lokman Erkan ilkokulundaki okul öncesi çocukları ile buluşturmuşlardır. Emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu