Eriş’ten Yunus Emre ortaokuluna ziyaret

Ekleyen admin on Mar 12th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Milli Eğiti Bakanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mehmet Yasin Eriş nisan ayında yapılacak TİMSS 2019 uygulamalarında ülkemizi temsil edecek olan Sorgun Yunus Emre ortaokulunu ziyaret etti.

Beraberindeki heyet ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette, okul müdürü Mehmet Kılınçarslan’dan öğrencilerin sınava hasıl hazırlandıkları yönünde bilgiler alan Eriş, okulda yapılan faaliyetlerden memnuniyetini dile getirerek “Uluslararası düzeyde yapılacak olan TİMSS uygulamalarında Yunus Emre ortaokulunun ülkemizi başarıyla temsil edeceğine inanıyorum. Ben şimdiden kendilerine başarılar diliyor, emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci Eriş’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bütün amacımız okulumuzun TİMSS 2019 da ülkemizi başarı ile temsil etmesidir. Daire başkanımız Sayın Eriş’in bu ziyaretleri, çocuklarımızın çalışmalara daha da istekle motive olmasını sağlayacaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından okul müdürü Mehmet Kılınçarslan yapılacak sınava nasıl hazırlandıkları ve okulun genel durumuyla ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Ziyarete M.E.B. Eğitim Politikaları D. Başkanı Sn. Mehmet Yasin Eriş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Selçuk Doğandemir, Şube Müdürü Metin Halıcı, Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Şube Müdürü Coşkun Bölükbaşı katıldı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu