Bağımlılıkla Mücadele Merkezi tanıtımı yapıldı

Ekleyen admin on Mar 12th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgun’da Kaymakam Mustafa Altınpınar başkanlığında yapılan toplantıda, bağımlılıkla mücadele için yapılması planlanan Yaşam Merkezi’nin tanıtımı yapıldı.

Sorgun İlçe Stadı Toplantı Salonu’nda kurum müdürleri ve yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Kaymakam Mustafa Altınpınar, Bağımlılıkla Mücadele Kurulu olarak somut bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini ifade ederek “Bu bağlamda ilçemizde bir yaşam merkezi yapmayı planlıyoruz. Arkadaşlarımız bu yaşam merkezi ile ilgili bilgileri sizlere aktardılar. Alışkanlık öyle bir şey ki insan kendine verdiği zararı göremiyor. Bu sigarayla bile başlayabiliyor. Çocuklar sigara içen kişilerden çok etkileniyor. Eğer bağımlılık ile iyi bir mücadele ortaya koyarsak, yeni merkezler açmak zorunda kalmayız” dedi.

Toplantıda, RAM tarafından okullarda yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler de aktarılırken, Kaymakam Altınpınar, bağımlılıkla mücadele için yapılacak tüm çalışmaların takip edileceğini ve destekleneceğini belirtti.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu