Başer Türkiye şampiyonu

Ekleyen admin on Mar 12th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Yozgat’ın Sorgun ilçesi Bahadın nüfusuna kayıtlı Sinan Başer, Antalya Kemer’de yapılan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasında Yozgat’a Türkiye şampiyonluğu getirdi.

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından, gençler, büyükler ve masterlar (ustalar) kategorilerinde düzenlenen; Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası ve Avrupa Seçmeleri’ne katılan Başer, Türkiye’nin çeşitli illerinden binden fazla sporcunun katıldığı yarışmada 90 kilogram sol kolda Türkiye Şampiyonu, sağ kolda ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Başer  gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada hedefinin Avrupa’da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu vurgulayarak “Yarışmada dereceye giren sporcular arasından, Yunanistan’da 2019 yılı içinde yapılacak olan, Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek sporcular belirlendi. Ben yarışmalara 90 kilogram Usta Erkekler (Master) kategorisinde katıldım. Sol kolda Türkiye şampiyonu, sağ kolda ise Türkiye üçüncüsü oldum.  Hedefim Avrupa şampiyonasında, dereceye girerek ülkemize madalya kazandırmak” dedi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu