Bahadın Belediye Kütüphanesi’ne kitap desteği

Ekleyen admin on Şub 5th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı, Sorgun’un Bahadın Belediye Başkanlığı tarafından beldede kurulan kütüphaneye kitap bağışında bulundu.

Bahadın Belediye Başkanı Dilaver Özcan, Yaklaşık bir yıl önce kurdukları Bahadın Belediye Kütüphanesindeki kitap sayısının her geçen gün arttığını, bunun ileriki yıllarda daha da artacağını umduğunu belirtti.

Şişli Belediyesi’nin “Şişli Kitap Bağış Kampanyası” çerçevesinde kütüphanelerine 400 kitap bağışında bulunduklarını ifade eden Özcan okumayan ve bilinçlenmeyen toplumların koyun gibi güdülmeye mahkum olduğunu vurgulayarak “Okumayan toplum dedikodu üretir! Okumayan toplumlar, kökü toprakta olmayan ağaçlar gibi yıkılmaya ve çürümeye mahkumdur. Okumayan insan duyduklarını savunur. Okumak, diploma sahiplerinin keyfiyetinde değildir… Okumanın yaşı-başı, cinsiyeti, kariyeri, tahsili, ekonomisi yoktur…  Ayakkabı tamircisi de okur atom mühendisi de… O bakımdan okumayan insan yanlış yoldadır… Güdülmeye de mahkumdur, kandırılacaktır” dedi. (MEHTAP DOĞAN)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu