Tekvandocular Sorgun’da buluştu

Ekleyen admin on Şub 5th, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT – Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından 2019 yılı içerisinde düzenlenecek olan Minik ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek olan 200 tekvandocu Sorgun’da bir araya geldi.

Sorgun Belediyespor Tekvando Antrenörü Ahmet Turan Dinçer, her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin değişik illerinden 200 tekvandocuyu Sorgun’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Dinçer, Kırşehir Niğde Sivas Tokat, Yozgat ve Sorgunlu tekvandocuların Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda bir gün boyunca hem antrenman yaptığı, hem de birbirlerini tanıma fırsatı bulduğunu ifade ederek “Düzenlediğimiz bu etkinlik yıl içerisinde yapılacak olan Türkiye şampiyonalarına hazırlık, tecrübe paylaşımı, sporcuların kaynaşması açısından çok yararlı olacak. Salonumuzda konuk ettiğimiz Kırşehir Niğde Sivas Tokat ve Yozgatlı minik ve yıldız kategorisindeki tekvandocularla birlikte çalışma olanağı bulduk. Çalışmaya toplamda 200 sporcu katıldı. Geçen yıllardan bu tür çalışmalara alışık olan bazı sporcular kendi performanslarını görme fırsatı yakalarken, etkinliğe ilk kez katılan bazı sporcular ise böyle bir çalışmaya katılmanın heyecanını yaşadılar” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu