AK Parti Belediye Başkan Adayı Özdemir oldu

Ekleyen admin on Oca 22nd, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

2019 yılı mart ayında yapılacak olan mahalli seçimlerde, AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Özdemir oldu.

Cumartesi günü saat 13.00 te Yozgat Rıza Kayaalp Kapalı Spor Salonu’nda adaylığı açıklanan Mustafa Özdemir, belediyecilikte Birincisi Adalet, ikincisi Cesaret, üçüncüsü istişare olmak üzere üç ana ilkesi olduğunun altını çizerek, hayata geçireceği projelerin insan odaklı olacağını ifade etti.

Kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür ettiğini vurgulayan Özdemir, kuracağı ekip ile mahalle mahalle, ev ev dolaşıp seçmenle bire bir temas kuracaklarını belirtti. Her türlü belediyecilik hizmetlerinde birinci önceliğinin Adalet olduğuna dikkat çeken Özdemir “Kimseye öncelik ayrımcılık yapmadan her kese her kesime eşit olarak kanunlar dairesinde hizmet edeceğiz. İkinci ölçümüz Cesaret. Alınan kararları cesurca uygulayacağız. Kimseden çekinmeden, korkmadan, gelecek endişesi duymadan hareket etmek en büyük düsturumuz olacak. Diğer prensibimiz İstişare, yani ortak akıl” dedi

“İnsanların en hayırlısının insanlara faydalı olanlar” hadisi kendisine düstur edineceğini vurgulayan Özdemir “İnsan odaklı belediyeciliği hayata geçireceğiz. İnsanımızın modern, temiz, yeşil alanı bol bir şehirde hayatını sürdürebilmesi için çalışacağız. Sorgun’un ihtiyaçları ve sorunları belli. Bunlara ilişkin projeler de hazır. Kadrolarımızla disiplinli bir yönetim ile altından kalkınmayacak problem yoktur. İler ki aşamada bunları tek tek kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Çalışmak gayret etmek bizden tevfik Allah’tandır, sloganıyla yola çıkan Özdemir “Toplumu kemiren hırsızlık, yolsuzluk ve israf gibi üç kötü davranıştan kaçınacağız. Bunlara asla bulaşmayacağız. Kamu kaynaklarını hizmet için kullanılırken israf etmeyeceğiz. Önceliği, zorunlu ihtiyaçlara vereceğiz. Lüksten şatafattan kibirden uzak duracağız” ifadelerini kullandı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu