Anaokulu öğrencilerinden büyük duyarlılık

Ekleyen admin on Oca 22nd, 2019 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

YOZGAT– Sorgun Yeşilyurt ilkokulu ana sınıfı öğrencileri topladıkları paralar ile Sorgun Engelliler Umut Derneğine 2 adet manuel tekerlekli sandalye bağışladılar.

Alınan sandalyelerin teslim töreninde konuşan Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir, minik öğrencilerin göstermiş olduğu bu büyük duyarlılığa teşekkür ederek “Bu minik yüreklerin göstermiş olduğu duyarlılık bizleri gerçekten etkiledi. Öğrencilerimiz ‘Herkesin birer engelli adayı’ olduğu tezinden yola çıkarak bir kampanya düzenlemişler. Bu kampanya çerçevesinde alınan 2 adet manuel tekerlekli sandalyeyi derneğimize bağışladılar. Minik öğrencilerimize ve öğretmenlerine duyarlılıklarından ve derneğimize bağışladıkları sandalyelerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Okul müdürü Mehmet Ünlü de bu tür sosyal sorumluluk projelerine ve etkinliklere Yeşilyurt ilkokulu olarak sürekli destek vereceklerini ifade etti. (OĞUZHAN SAYDAM)

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu