MEKKE’NİN FETHİ!

Ekleyen admin on Oca 1st, 2019 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Yılbaşı yaklaştığı zaman malum yobaz kesim hemen atağa kalkar.Vay efendim 31 Aralık Mekke‘nin fethiymiş! Yesinler sizin kuyruklu yalanınızı. Ya bu cahillerin Mekke‘nin fethinden haberleri yok ya da bilerek insanları kandırmaya çalışıyorlar.

Mekke, Hicri Takvime göre 20 Ramazan 8 yılında bu da Hicri Takvime göre 11 Ocak 630 yılına denk gelir. Ama bizim malum yeminli yobaz sürüsüne bakarsanız, Mekke 31 Aralık günü fethedilmiştir. Aynı yobaz kesim Peygamberimizle hiç alakası olmadığı halde sırf 23 Nisan kutlamalarını sabote etmek için Nisan ayının son haftasında „Kutlu Doğum Haftası” diye bir şey daha icat etmişlerdi. Sonradan anlaşıldı ki bunu Pensilvanya‘daki terörist icat etmişti.
Mekke 31 Aralık‘ta fethedildi yalanları da, yılbaşı kutlamalarını sabote etmek için uydurdukları başka bir yalan. Nasıl olsa insanları kandırmanın en kolay yolu dini- imanı öne sürmek! Gerisi geliyor zaten!

Yıbaşı Gavur İcadıdır!

Sakın ha sakın gavur icadı olan yılbaşı kutlamalarına katılmayın ve yeni yılı kutlamayın. Çünkü, yeni yıl gavur icadıdır ve Allah muhafaza cehenneme gidersiniz!

Ama ;

-Gavur icadı en lüks cep telefonlarını kullanabilir,

-Gavur icadı internetten günün 24 saati yararlanabilir,

-Gavur icadı Faceboock ile 7×24 yediğininzi içtiğinizi insanların gözüne sokabilir,

-Gavur icadı televizyonlardan dini programlar ve filmler izleyebilir,

-Gavur icadı hoparlörlerle camilerde sala,ezan ve dua okuyabilir,

-Gavur icadı en son model arabalara binebilir,

-Gavur icadı ilaçları kullanabilir,

-Gavur icadı matbaanın bastığı gazete ve kitapları okuyabilir,

-Gavur icadı en yeni uçaklara binebilir,

-Gavur icadı röntgen ve tarama makinelerine girebilir,

-Gavur icadı tarım makinelerini kullanabilir,

-Gavur icadı silahlarla birbirinizi öldürebilir, çocukları ve kadınları kurşuna dizebilirsiz…

-Hatta kur‘an kurslarında tecavüz edilen çocuklar için “ tecavüz ediyorlarsa Kur‘an da öğretiyorlar “, bir kere tecavüzden birşey olmaz“ diyebilirsiniz,

-Hatta devleti soyanlar için „ adam becermiş kardeşim, helal olsun yapana „ diyebilirsiniz

Ama, yılbaşı kutlamayın, gavur icadıdır ve Allah muhafaza cehenneme gidersiniz!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu