AYÇ okulları ÖDÜL TÖRENİ

Ekleyen admin on Oca 1st, 2019 kategori : Salim Taşçı. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Yozgat’a AYÇ okullarının ödül töreninedavetli  olarak gittim. Kardeşim Saygı Öztürk de davetli olmasına rağmen, iş yoğunluğu dolayısıyla katılamadı… Saygı kardeşimin “Yılın Gazetecisi’’ ödülünü, Yozgat’ın duayen gazetecisi, İleri Yazı İşleri müdürü Seyfi Çelikkaya’dan aldım. Okulca tarafıma da   “İşadamı, edebiyatçı, spor ve doğa’’ ödülü verildi.  Törene, Yozgat valisi Sayın Kadir Çakır, Cumhurbaşkanlığı Bilim Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi hemşehrimiz Sayın Osman Coşkun, Belediye Başkanı Sayın Dr. Kazım Arslan, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Dursun Özdöl ağabeyimiz, İhsan Özdöl. Kıbrıs harekatında büyük başarılara imza atan emekli subay Mustafa Öcal, Zafer Özışık, Yaşar Güder de katılımcılar arasındaydı.

Okul müdürü Fahri Yaşar konuşmasında “2018’in En’lerini Seçiyor Projesi’nin öğrenciler tarafından planlanan ve uygulanan bir çalışma olduğunu söyledi.’’
Proje ile öğrencilerin sosyal çevrede gelişen ve farkındalık oluşturan kurum ve şanısların hakkını teslim etmek olduğunu dile getiren Yaşar; “Öğrencilerimizin çıktığı bu yolda her an destekleri ile yalnız olmadıklarını hissettiren bir öğretmen kadrosuna sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ÖDÜL VERİLENLER:

Yılın TV Programı: Pelin Çift ile İyi Fikir,

Yılın Yazarı Mustafa Çiftçi,

Yılın Gazetecisi Saygı Öztürk,

Yılın Sanatçısı: Koray Avcı ve HaykoÇepkin,

Yılın En Temiz Mahallesi: Tuzkaya Mahallesi,

Yılın Yerel Müzik Grubu: Afitop,

Yılın En iyi Projesi: YOBİS,

Yılın Takımı: Bozokspor Hentbol Takımı, Sevgi Evlerispor Hentbol Takımı,

Yılın Haber Programı: Habertürk Manşet,

Yılın Haber Sitesi: tgrthaber.com,

Yılın İnternet Fenomeni: Essahman – Hasan Doğan,

yılın Radyo Programı: TRT FM – Uyandırma Servisi,

Yılın Spor Programı: A Haber – 90 A,

Yılın Spor Sitesi: Basketfaul,

Yılın Yerel Antrenörü: Hacı Hüseyin Çelik, Memiş Keskin, Nihat Tinel,

Yılın Yerel Yöneticisi: Ömer Açıkel, Zeki Bozkurt,

Yılın Taraftar Grubu: Cadde,

Yılın Esnafı: Davut Bayram, Bekir Kırdemir,

Yılın Hakemi: Adem Nazlı,

Yılın Doktoru: Prof. Dr. Taner Demirer,

Yılın Bilim İnsanı: Çağdaş Özdel.

Programda ayrıca onur ödülleri verildi. Bu ödülleri alanlar arasında Yazar Zafer Özışık, Dr. Osman Coşkun, Dursun Özdöl, İşadamı Yaşar Güder, Ferhat Erdem, Seyfi Çelikkaya gibi isimler de  yer aldı.

 

Günümüzde vefa duygusunun kaybolmadığını AYÇ okulları hatırlatmış oldu. Başta okul müdürü Sayın Fahri Yaşar olmak üzere tüm okul öğretmenlerine, öğrencilerine yürekten teşekkür ederim.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu