MERKEL GİDİYOR, MACRON SALLANIYOR

Ekleyen admin on Ara 18th, 2018 kategori : Ali Demirdağ. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Hafızanızı iki ay geriye götüreyim. Suriye’nin İdlip kentinin istikbaliyle ilgili İstanbul’da, Vahdettin köşkünde dört lider bir araya gelip konuyu müzakere ettiler. Bu arada kim ne derse desin bu toplantı, Türkiye’nin başarılı bir diplomasi zaferi olarak tarihe geçti. Böylece İdlip halkı zalim Esed’in katliamından kurtuldu ve Türkiye de ikinci bir göç dalgasına maruz kalmadı.

Evet, İstanbul’da konuyla ilgili bu toplantıya katılan Liderler kimdi? R. T. Erdoğan, Putin, Merkel ve Macron. Bunların dışında bu toplantıyı sabote etmek isteyen dessas, insî bir şeytan çok arzu etmesine rağmen bu toplantıya çağrılmadı. Daha doğrusu O’na rağmen bu toplantı gerçekleşti. Ama bunu hazmedemeyen insî şeytan bir taraftan bu liderlere bir takım komplolar kurarken bir taraftan da bir tetikçisini (J.Jefry) bölgeye gönderiyor ve O’nun ağzıyla, “Astana mutabakatının fişini çekmekden” söz ediyordu.

Astana mutabakatında imzası bulunan bir liderin ülkesinde (İran) kaosla başlayan bu İblisana faaliyet, adım adım devam edecektir. İstanbul toplantısına katılan Almanya’nın liderini ekonomik yönden epeyce hırpaladıktan sonra bir yolunu bularak partisinin başından uzaklaştırıyordu.

Hemen akabinde, kendisine ihanet ettiğini ve emrinden çıkacağı ihtimaliyle bir ders verilmesi gereken Macron hedefe oturtuluyordu. Sen misin Erdoğan’a yaklaşan, Putin’le resim çektiren? Sen misin Rusya’dan ucuz gaz alan, Avrupa ordusundan söz eden? Evet, Macron’un bileti kesilmişti. Sarı yeleklilerin sahaya sürülmesi gerekiyordu. Onlar da rollerinin hakkını veriyordu.

Sırada Putin var. Ama yıllardır Putin bu şeytanî planı bildiğinden ve şerbetli olduğundan dolayı O’na bir şeyler yapamıyorlar, Ukrayna kozunu kullanıyorlar.

Gelelim R.T.Erdoğan’a! Şu yakın tarihte ve bu coğrafyada; Geziden başlayıp, 17-25 Aralık’a, oradan 15 Temmuza kadar.. bu insî şeytanlar ellerinden gelen ve cinnî şeytanlardan aldıkları bütün dessasane planları uyguladıkları halde; Allah’ın inayeti, milletin feraseti ve dirayetiyle bütün planları boşa çıkarılmıştır.

Bütün bunlara rağmen rehavete kapılmadan, daima uyanık olmak mecburiyetindeyiz. “Zira su uyur, düşman uyumaz!”

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu