Sorgun Belediyespor’dan Sungurlu’ya set yok

Ekleyen admin on Ara 4th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Türkiye Voleybol 1. Ligi B grubu takımlarından Sorgun Belediyespor evinde karşılaştığı Sungurlu Belediyespor’u 3-0 yendi.

Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma karşılıklı sayılarla başladı. Maçın ilk teknik molasına konuk ekip 12-10 önde girdi. Mola sonrası toparlanan Sorgun Belediyespor’da oyuna giren Cevat Ünver’in servisten ardı ardına aldığı sayılarla bir anda farkı açan ev sahibi sarı siyahlı takım ilk seti 25-18 kazandı.

Maçın ikinci setine de iyi başlayan taraf ev sahibi Sorgun Belediyespor oldu. Bu setin ilk başlarında durum 7-3 olunca konuk ekip Sungurlu Belediyespor’un antrenörü mola almak zorunda kaldı. Mola sonrasında da üstünlüğünü sürdüren Sorgun Belediyespor ikinci setin teknik molasına 12-10 önde girdi. Teknik mola sonrası bu kez servise gelen Kaptan Ali Çayırın sayılarıyla Sorgun durumu 17-12 ye getirince Sungurlu ikinci molasını aldı. Mola sonrası biraz toparlanan Sungurlu Belediyespor durumu 17-20 ye getirse de Sorgun Belediyespor bu seti de 25-19 kazanmasını bildi ve setlerde durumu 2-0 yaptı.

Maçın son setine iyice ağırlığını koyan Sorgun Belediyespor ardı ardına aldığı sayılarla 7-1 öne geçti. Sungurlu belediyespor Sorgun’un file üzeri ataklarına cevap veremeyince teknik molaya 12-7  yenik girdi.

Sorgun Belediyespor teknik mola sonrasında da üstünlüğünü sürdürerek son seti 25-14 aldı ve maçı da 3-0 kazandı.

Aldığı bu galibiyetle 3 puanı hanesine yazdıran takımımız, Akkuş Belediyespor’un Solhan’a yenilmesiyle puan cetvelinde 2 sıra birden yükselip 3. Sıraya çıktı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu