Deplasmanda canavar evinde kedi

Ekleyen admin on Kas 27th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

YOZGAT – Türkiye Voleybol 1. Ligi B Grubunda Antrenör Fikri Ağan yönetiminde ilk maçına çıkan Sorgun Belediyespor, Malatya Büyükşehir Belediyespor’u deplasmanda 3-1 yendi.

Malatya Battal Gazi Spor Salonu’unda oynanan maça ev sahibi Malatya Büyüykşehir Belediyespor çok iyi başladı.

Ardı ardına aldığı sayılarla bir anda 4-0 öne geçen Malatya Büyüykşehir Belediyespor, bu üstünlüğünü devam ettirerek durumu 8-1 e getirdi.

Bu dakikadan sonra toparlanan takımımız Sorgun Belediyespor Kaptan Ali’nin iyi oyunu ve servisleriyle 5 sayılık bir seri yakalayarak durumu 8-6 yapınca ev sahibi Malatya Büyüykşehir Belediyespor mola almak zorunda kaldı.

Moladan iyi dönen ev sahibi takım ilk teknik molaya 12-8 önde girdi.

Teknik mola sonrasında her iki takımında karşılıklı sayıları vardı. Konuk Sorgun Belediyespor giderek maça ağırlığını koydu ve önce durumu 17-17 ye getirdi ardından da seti 26-24 kazanmasını bildi.

Maçın ikinci setine ev sahibi Malatya Büyüykşehir Belediyespor yine çok iyi başladı.  Önce durumu 5-1 yapan ev sahibi, sonra ikinci teknik molaya da 6 sayı farkla 12-6 önde girdi.

Teknik mola sonrasında da üstünlüğünü sürdüren Malatya Büyüykşehir Belediyespor farkı giderek açtı ve ikinci seti 25-15 kazanmasını bildi.

Maçın üçüncü seti karşılıklı sayılarla başladı.  Bu setin teknik molasına 12-11 üstün giren bu sefer Sorgun Belediyespor oldu. Mola sonrası üstünlüğünü sürdüren konuk ekip 3. Seti 25-20 kazanarak setlerde durumu 2-1 yaptı.

Maçın son setine bu kez iyi başlayan taraf Sorgun Belediyespor oldu. Son teknik molaya 12-9 önde giren sarı siyahlı konuk ekip, mola sonrası farkı giderek açtı ve durumu 22-14 yaptı.

Maçın son dakikalarını da iyi oynayan Sorgun Belediyespor 4. Seti 25-16 alarak maçtan 3-1 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.

Deplasmanda aldığı bu üç puanla puan cetvelinde yeniden yükselişe geçen Sorgun Belediyespor hem bir sıra yükseldi, hem de geçen hafta kendi evinde almış olduğu Erzurum Palandöken Belediyespor yenilgisini telafi etmiş oldu. (ŞAHİN ÖZMEN)

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu