Kapalı Spor Salonu’nda onarım çalışmaları

Ekleyen admin on Kas 6th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

YOZGAT – Sorgun Kapalı Spor Salonunda tadilat çalışmalarına başlandığı açıklandı.

Sorgun Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Levent Tunçer, salonda yapılan tadilat ve onarım çalışmalarının 2019 Ocak ayı başına kadar devam edeceğini belirtti.

Tunçer “İlçemizin Türkiye Voleybol Ligi 1. Grubunda mücadele eden bir voleybol takımı ile Tekerlekli Sandalye Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden bir basketbol takımı var. Şu an da voleybol takımımız antrenmanlarını ve maçlarını Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda yapıyor. Tekerlekli Sandalye Engelliler Umut Spor Kulübü basketbol takımı da yine çalışmalarını Yozgat’ta aynı salonda sürdürüyor.  Biz her iki takımımızın da daha sağlıklı ve iyi bir ortamda çalışmalarını yapmaları için bu tamirat ve onarım işini başlattık. İhale süreci 75 gündür ve şu anda bu sürenin 20 günü geçmiştir. Çalışmalar devam ediyor. Bir yandan salonun ısınma sistemi yenilenirken, zeminde de bakım çalışmaları yapılıyor. Bunların yanında salonumuzun sıvası, badanası, oyası ve soyunma odalarının tamiratı da yapılacak. Önemli bir aksilik çıkmazsa Ocak ayı başlarına tamamlanacak ve takımlarımız bundan sonra maçlarını ilçemizde oynayacaklar” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu