Vali Yurtnaç ayrıldı

Ekleyen admin on Kas 6th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Yaklaşık 2 buçuk yıldır ilimizde görev yapan ve valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kemal Yurtnaç ilimizden ayrıldı.

Vali Konağından ayrılan Vali Yurtnaç’ı kurum müdürleri, personeli ve sevenleri yalnız bırakmayarak uğurlamaya geldi.

PERSONELLE VEDALAŞTI

Diğer yandan  valilik toplantı salonunda personel ile bir araya gelerek helallik isteyen Vali Yurtnaç, Yozgat’ta çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, personele görevlerinde başarılar diledi.

Vali Yurtnaç daha sonra valilik personeli ile hatıra fotoğrafı çekindi.

HEMŞEHRİLERİNDEN VEDA ZİYARETİ

Tokat Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar, Turhal Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Geniş, Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Yalçın Bekler ve yönetim kurulu üyeleri Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Vali Kemal Yurtnaç’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Yurtnaç bu nazik ziyaretlerinden dolayı hemşehrilerine teşekkür etti.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu