Sorgun Belediyespor Payas’ı rahat geçti:3-0

Ekleyen admin on Eki 23rd, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Türkiye Voleybol 1’inci Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor evinde oynadığı maçta Hatay Payas Belediyespor’u 3-0 yendi.

Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya iyi başlayan Sorgun Belediyespor ilk teknik molaya 12-5 önde girdi. Teknik mola sonrasında da rakibine üstünlüğünü kabul ettiren Sorgun Belediyespor aldığı sayılarla ilk seti 25-15 kazandı.

Maçın ikinci setinde de üstün olan taraf takımımız Sorgun Belediyespor idi. Bir antrenman maçı kalitesinde geçen maçın ikinci teknik molasına da 12-9 önde giren ev sahibi Sorgun Belediyespor, bu seti de 25-20 kazanmasını bildi.

Maçın son setinde yedek ağırlık bir kadro ile mücadele eden Sorgun Belediyespor, üst üste aldığı sayılarla maçın üçüncü teknik molasına 12-5 önde girdi. Mola sonrası da üstünlüğünü sürdüren ekibimiz Sorgun Belediyespor son seti 25-16  alarak maçı da 3-0 kazandı.

Aldığı 3 puanla puanını 10’a çıkaran Yozgat temsilcisi lig sıralamasında ki ikinciliğini korumuş oldu.

Sorgun Belediyespor Antrenörü Ümit Terzi maç sonrası yaptığı açıklamada takımın gösterdiği performanstan memnun olduğunu dile getirerek “Hafta içi Ankara da önemli bir deplasman maçı oynadık. Oyuncularımın bir çoğu hasta olmasına rağmen Ziraat Bankası karşısında iyi mücadele ettiler ve maçı 3-1 kazanmasını bildiler. Bu oyuncularımın bir çoğu daha tam anlamıyla iyileşmiş değil. O nedenle Payas Belediyespor maçında bazı oyuncularımızı dinlendirmek zorunda kaldık. Haftayı büyük bir kazançla kapattık. Oynadığımız iki maçtan 6 puan alarak ligdeki iddiamızı sürdürdük. Şimdi önümüzde yine önemli bir deplasman maçı var. Cumartesi günü Rize Fındıklı da fındıklı ile oynayacağız. Rakibimizin gücünü biliyoruz, ancak biz de kazanmak içen parkeye çıkacağız” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu