Bulgar Genov Sorgun Belediyespor’da

Ekleyen admin on Eki 2nd, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

YOZGAT– 2018-2019 sezonunda, Türkiye 1. Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor ikinci yabancı oyuncu transfer etme hakkını da kullanarak, Bulgar smaçör Yavor Genov’u renklerine bağladı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Hikmet Vural 1990 doğumlu ve 1,90 santimetre boyunda ki oyuncunun transferi ile takımın daha da güçlendiğini ve artık son hedefin Efeler Ligi olduğunu belirtti.

Takımın 45-50 gündür antrenör Ümit Terzi ve yardımcısı Fikri Ağan nezaretinde aralıksız olarak çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Vural, “Takımımız, geçtiğimiz hafta Alanya’da Alanya Belediyespor ve Urfa’nın Haliliye Belediyespor takımları ile 3 hazırlık karşılaşması yaptı. Bu karşılaşmalarda eksiklerimizi gördük ve transferdeki yabancı hakkımızı da bu mevkide kullandık. Şimdi artık ne hocamızın, ne oyuncularımızın mazereti kalmadı. Bundan sonra söz sırası onlarda. Çıkacaklar aslanlar gibi mücadele edecek ve Sorgun’un adını Efeler Ligi’ne yazdıracaklar” dedi.

Önümüzdeki cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Akkuş Belediyespor maçına da değinen Vural, “Amacımız Akkuş Belediyespor maçını kazanarak lige galibiyetle başlamak. Oyuncularımız hırslı bir şekilde bu maça hazırlanıyor. Kendilerinden galibiyet bekliyorum.” Diye konuştu.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu