Başkan Gürbüz çocuklara forma dağıttı

Ekleyen admin on Ağu 28th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, Sorgun Belediyespor Spor Kulübü bünyesinde açılan Yaz Futbol Okulu öğrencilerine ücretsiz forma dağıttı.

Sorgun İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen çalışmaları ziyaret eden Gürbüz, öğrencilerin futbola olan ilgisinden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Sorgunlu öğrencilerin okul dışında ve yaz tatilinde spora ilgi göstermeleri için gerekli her şeyin yapıldığını dile getirdi.

Yaz futbol okulu öğrencilerinin antrenmanlarını  da izleyen Gürbüz, antrenman sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada “Öğrencilerimiz uzun yaz tatilini spor yaparak değerlendiriyorlar. Biz de öğrencilerimizin motivasyonunu yükseltmek için forma dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız artık bu formalarla kursa gelip top koşturacaklar. Çocuklarımızın futbola olan bu ilgisini artırmak ve geleceğe sağlam adımlar atmalarını sağlamak için, mümkün olan desteği vermeye çalışıyoruz.  Çocuklarımızın zamanlarını boşa harcamalarını engellemek ve hayatlarını spor ile devam ettirmelerini sağlamak adına bu tür çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yaz Futbol Okulu minikleri ise kendilerine hediye edilen sarı-siyah renkli formalarıyla, yeşil sahada kıyasıya birbirleriyle mücadele etmenin sevincini yaşadılar.

SPORA DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Geçmiş olduğu gibi bu günde spora ve sporcuya destek olacaklarını söyleyen Gürbüz “Şuanda belediyemiz olarak gerek futbol alanında, gerekse voleybol, gerekse tekvandoda yer sporcularımıza desteklerimiz sürüyor. Bu yıl Voleybol takımımız 1.Ligde mücadele edecek Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan ligler öncesinde yaptığımız yeni transferlerle takımımızı daha güçlü hale getirdik. B grubunda yer alacağımız takımlar içerisinde şuanda en iddialı takım biziz. Yine aynı şekilde futbol takımımızda her yıl olduğu gibi bu yılda şampiyonluğun en güçlü adayı” şeklinde konuştu.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu