MESUT ÖZİL

Ekleyen admin on Tem 31st, 2018 kategori : Salim Taşçı. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Devletinin Cumhurbaşkanıyla fotoğraf çektirdi diye, bazı NAZİ artıklarınca aforoz edildi. Almanya’da ırkçılık zirve yaptı. Mesut Özil; yıllardır içinde sakladığı ızdırabını bir cümleyle özetlemiş oldu. “Onların gözünde, kazandığımızda Alman, kaybettiğimizde ise göçmenim.” Aslında Mesut’un bu sözleri, acı gurbetin, Alamancıların isyanının dışavurumudur. Türkiye’de Alamancı, Almanya’da göçmen veya Türk anılması…

Alman Futbol Federasyonu “Devam etseydi mutlu olurduk” derken, Alman basınının yarısı olumlu, diğer yarısı olumsuz görüşler sergilemişlerdir. Daily Mirror “Alman Milli Takımı’nı bırakan yıldızdan bomba sözler…”, Daily Mail “Almanya formasını taşımaktan gurur duyardım ama artık böyle hissetmiyorum.” Alman Hükümet Sözcü Yardımcısı UlrikeDemmer; “Bildiğiniz gibi Başbakan Merkel, Mesut’u çok takdir ediyor. Mesut Özil, milli takıma büyük faydalar sağlamış harika bir futbolcu” dedi.

BAK ŞU KONUŞANA..?! Vergi kaçakçısı UliHoenes “Bu hayaletin sona ermesinden memnunum…” Şimdi bu densizce söz eden, UliHoenes’inkariyerine bakalım; 35 A Milli, attığı gol 5, evet sadece yazıyla beş… FC Nürnberg’de 11 maçta hiç gol atamamış.

Mesut Özil’e gelince; 92 A Milli, 23 gol, 40 gol pası…

Çok mesut ol, Mesut… Bizde çok mesut olduk, bir Türk evladının başarılarından dolayı. Efendiliğin, özüne sahip çıkışın, sağlam karakterinin neticesidir. Siz hiç üzülmeyin, NAZİ kalıntısı, kendini bilmez bazı kafasız, ırkçılar üzülsün.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu