Sorgun Belediyespor transferde hız kesmiyor

Ekleyen admin on Tem 31st, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Türkiye Voleybol 1’inci Lig’inin flaş takımlarından Sorgun Belediyespor kadrosuna 3 voleybolcu daha katarak transferi kapattı.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Hikmet Vural yaptığı açıklamada, son yapılan transferlerle takım kadrosunun tamamlandığını ve sezonu bu kadroyla açacaklarını belirtti.

Vural, antrenör Ümit Terzi’nin raporu doğrultusunda istenilen tüm oyuncularla anlaşma sağlandığını ifade ederek “Ağustos ayının 9’unda inşallah sezonu açacağız. Bu yıl hedefimizi Efeler Ligi olarak belirledik. Tüm transfer ve çalışmalarımızı da bu doğrultuda yaptık. Son olarak Pasör Hüseyin Toy, smaçör Göktuğ Polat ve orta oyuncu Çağrı Karakaş ile anlaştık. 1999 doğumlu olan Çağrı Ordu Akkuş Belediyespor, Sivas Gençlikspor ve Çorum Belediyespor formalarını giydi, Hüseyin voleybola Fenerbahçe altyapısında başladı. Ardından Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nde 6 sene forma giydi. Bir diğer smaçörümüz ılan Göktuğ Polat da Okyanus Koleji’nde voleybola başlamış, sırasıyla TVF Aksaray Belediyesi ve Gümüşhane Torul forması giymiştir. Ben her üç oyuncumuza da takımımıza hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu