Mehmet Emin Yıldıran ve Mustafa Cevat Ünver Sorgun Belediyespor’da

Ekleyen admin on Tem 25th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Türkiye Voleybol Ligi 1’inci Lig ekiplerinden Sorgun Belediyespor’da transfer çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Geçen yıl kurulup ilk kez mücadele ettiği 2’inci Lig’de büyük bir başarıya imza atarak 1’inci lige yükselen Sorgun Belediyespor, yaptığı transferlerle çıtayı yükseltip gözünü Efeler Lig’ine dikti.

Daha önce kadrosuna milli oyuncular Ali Çayır, Bulut İnan Kurt ile Göktuğ Şeref, Sefer Metin Yeşilöz, Eyüphan Ertuğral, Bulgar Zhulien Dignov Georgiev’i dahil eden Sorgun Belediyespor son olarak Mehmet Emin Yıldıran ve Mustafa Cevat Ünder’i de kadrosuna katmayı başardı.

Antrenör Ümit Terzi, her iki oyuncunun transferinin de takıma güç kattığını ifade ederek “Kulüp yönetimimizin verdiği destek ile şu ana kadar hemen hemen istediğimiz tüm oyuncuları aldık. 3-4 genç oyuncu ile de anlaşma sağlamış durumdayız. Ancak sözleşme imzalanmadan onları açıklamak istemiyorum. Yeni transferlerimizden Mustafa Cevat Ünver zaten geçen yıl 2’inci ligde şampiyon olan kadronun önemli oyuncularından biriydi.  1997 doğumlu Mehmet Emin Yıldıran ise voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde başladı. Sonrasında Beşiktaş’a transfer olan Yıldıran, ardından tekrar İstanbul BBSK, Gümüşhane Torul formalarını giydi. Efeler Lig’i deneyimine sahip olan Yıldıran bu yıl Sorgun Belediyespor’un başarısı için ter dökecek” dedi.

Bu yıl yine Sorgun Belediyespor forması giyecek olan Mustafa Cevat Ünver de,  burada mutlu olduğunu ve kendine bir çevre edindiğini, geçen yıl yaşanan başarıyı, bu yılda tekrar etmek istediklerini belirtti.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu