Bulut İnan Kurt Sorgun Belediyespor’da

Ekleyen admin on Tem 17th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Spread the love

Önümüzdeki sezon Türkiye Voleybol Federasyonu 1’inci ligde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor’da transfer çalışmaları sürüyor.

Son olarak kadrosunu milli smaçör Ali Çayır’ı alarak güçlendiren Sorgun Belediyespor, bir başka milli oyuncu Bulut İnan Kurt’u da kadrosuna dahil etti.

Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Hikmet Vural yaptığı açıklamada, 30 yaşındaki Bulut İnan Kurt’un takıma büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Vural “Son transferimizle takımımız genel olarak şekillenmiş oldu. Bundan sonra birkaç genç oyuncu ile transferi tamamlamayı düşünüyoruz. Bulut voleybola 2002 yılında Emlak Bankasında başlamış ve bir sezon sonra da SSK Voleybol İhtisas Kulübüne geçerek voleybol hayatını devam ettirmiştir. Değişik kademelerde 15 defa milli takım forması giyme şansı bulan Bulut sırası ile;SSK, Kastamonu Bozkurt Belediyespor, Sivas 4 Eylül Belediyespor, Tokat Niksar Belediyespor, Gümüşhane Torul gençlik, Sivas 4 Eylul Belediyespor, Maliye Milli Piyango, Gümüşhane Torul gençlik, Payas Belediyespor ve TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul takımlarında forma giydi” dedi.

Vural, Bulut’un bir Balkan Kupası şampiyonluğu, bir lig şampiyonluğu, bir lig ve Türkiye Kupası 3’üncülüğüğu bulunduğunu sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu