CHP eski kaleyi istiyor!

Ekleyen admin on Haz 12th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili adayları, partinin bir zamanlar kalesi konumunda olan Çayıralan’a çıkarma yaptı.

CHP eski kaleyi istiyor!

CHP Yozgat Milletvekili adayları Ali Keven, Nadir Ünal, Özgür Karslıoğlu ve Şahin Bozdemir, partiye uzun süre kale olmuş, sol cenahın önemli ilçelerinden bir tanesi olan Çayıralan’da seçim irtibat bürosu açtı.

Büro açılışına CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar ve ilçe parti yöneticileri ile vatandaşlar katıldı. Daha sonra ilçede ziyaretlerde bulunan CHP’li adaylara ilçe başkanı Mutlu Üstün ve Belediye Meclis Üyesi Ömer Codar eşlik etti.

Milletvekili adayları esnaf, çarşı ve Pazar ziyaretinde bulundu. Samimi diyalogların kurulduğu Çayıralan ziyaretinde bir kez daha eski Çayıralan’da CHP’nin yeniden kendini bulacağı görüşü sıkça dile getirildi.

Çayıralan ziyaretinin ardından CHP’li adaylar Uzun ve Yenipazar’da belde halkı ile buluştu.Sahin Bozdemir TC MutluÜstünÖmer Codar Gülten Codar Bulut Nihal Gurcan Dag

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu