Yerel basından Başkan Gürbüz’e hayırlı olsun ziyareti

Ekleyen admin on May 22nd, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ŞAHİN ÖZMEN – Sorgun’da üç dönemdir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Şimşek’in milletvekilliği aday adayı olmasının ardından Sorgun Belediye Başkanlığı Görevini üstlenen Murat Gürbüz’e, yerel basın hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı Murat Gürbüz, kendisine yapılan ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, yerel basının yerel yönetimler için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Gece gündüz demeden güncel olayları takip eden ve bunu halka ulaştıran, halkın gözü, kulağı ve sesi olan basın kuruluşlarının yerel yönetimler için çok önemli olduğunun altını çizen Gürbüz “Aslında basın mensupları halkı bilgilendirme, eğitme, bilinçlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi çok önemli görevler üstleniyorlar” dedi.

Ziyarette, görev süresi içerisinde öncelikle gerçekleştirmek istediği konulara da değinen Gürbüz, “Özellikle ilçenin temizliği, başı boş sokak köpeklerinin rehabilitasyonu, su sorunu, belediyeye ait iş makinelerinin başka bir park yerine taşınması, belediye personelinin mesai saatlerine azami özeni göstermesi, başta manavlar olmak üzere bazı esnaflar tarafından yapılan ve vatandaşlarımızın sürekli şikayette bulundukları kaldırım işgalleri gibi konular, bizim önceliğimiz olacak. Bunlarla ilgili yapacağımız veya yaptığımız çalışmaları siz basın mensuplarıyla sık sık paylaşacağız” diye konuştu.

Gürbüz, Ramazan ayı dolayısıyla zabıta tarafından fırın, lokanta, pastane gibi yerlere yapılan denetimlerin de artırılacağını ifade ederek, tüm vatandaşların mübarek Ramazan Ayı’nı kutladığını sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu