Çiğdemlispor Birinci Amatör Küme’de

Ekleyen admin on May 15th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

İkinci Amatör Küme Play-Off mücadelesinde Sarayspor’u penaltı atışlarında 4-1 mağlup eden Çiğdemlispor birinci amatör kümeye yükselen üçüncü takım oldu.

Bu yıl yeni kurulmasına karşın, katıldığı İkinci Amatör Küme’de başarılı sonuçlara imza atan Çiğdemlispor kulübü. Hafta sonu Boğazlıyan İlçe Stadı’nda play off mücadelesi verdiği Sarayspor’u penaltı atışları sonucunda 6-3 yenerek Birinci Amatör Küme’de mücadele etme hakkı kazanan son takım oldu.

Çiğdemli Belediye Başkanı İsmail Biçer’in de izlediği karşılaşmanın normal süresinin 2-2 berabere sonuçlanması nedeniyle maç uzatmaya gitti.

Uzatma dakikalarında da her iki takım birbirine üstünlük sağlayamayınca seri penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışlarında 4-1 üstünlük sağlayan Çiğdemlispor, böylelikle Yozgat Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek son takım oldu.

Maç sonu bir açıklama yapan Çiğdemlispor Antrenörü Murat Doğur, ligde ilk yılları olmalarına karşı önemli bir başarıya imza attıklarını ifade ederek “Sezon başında yeni olmamız nedeniyle bazı maçlarda çok basit puan kayıpları yaşadık. Ancak ligler ilerledikçe kendimize geldik ve daha iyi oynamaya başladık. Bu iyi oyunda ardı ardına galibiyetler getirdi. Play Off maçında da güçlü rakibimizi yenerek Birinci Amatör Kümeye yükseldik. Ben oyuncularımı kutluyor, yöneticilerimize, ve özellikle bizlere her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız İsmail Biçer’e teşekkür ediyorum” dedi.

Doğru, gelecek sezon Birinci Amatör Küme de Sorgun’dan üç takımın mücadele edecek olmasının da kendilerini çok mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu