Sorgun Belediyespor’da Ümit Terzi dönemi

Ekleyen admin on Nis 10th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ŞAHİN ÖZMEN – 2108-2019 Voleybol Sezonu’nda, Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörlüğüne Ümit Terzi getirildi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada, bu yıl birinci lige çıkan voleybol takımının büyük bir başarıya imza attığını, ancak bundan böyle takımın geleceğiyle ilgili çalışmalar yapmaları gerektiğini söyledi.

Şimdiden geleceğe yönelik planlar hazırladıklarının altını çizen Şimşek, bu planlar çerçevesinde geçen yıl Gümüşhane Torul Gençlik’i çalıştıran Ümit Terzi ile 2+1 yıllık anlaşma sağladıklarını belirtti.

Şimşek “Bu yıl hedefimiz bir yandan her yaş grubundan bir alt yapı kurmak, diğer yandan da ligde orta sıralarda mücadele edecek bir kadro oluşturabilmek. Bu amaçlarımız çerçevesinde hazırlayacağımız projeleri hayata geçirebilmek için, Ümit Hoca anlaşma sağladık. Kendisi Efeler Ligi deneyimi olan, ligi çok iyi tanıyan birisi. Hocayla her konuda anlaştık. Transferleri de kendisine bıraktık. Kuracağımız alt yapı ile önümüzdeki yıllarda Efeler Ligi’ne çıkacak bir kadro oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Hikmet Vural da yaptığı açıklamada, Ümit Hoca’nın Sorgun’da önemli işlere imza atacağını ve gelecek dönemlerde Sorgun Belediyespor Voleybol takımını Efeler Ligi’ne yükselteceğine inandıklarını söyledi.

Antrenör Terzi ise Sorgun Belediyespor ile anlaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek “Sorgun Belediyespor kuruluşunun ilk yılında bir üst lige çıkma başarısı göstermiş bir takım. Bunun başlıca nedenleri arasında yöneticilerin voleybolu, futbolu, daha doğrusu sporu çok sevmeleri ve destek vermeleridir. Ben Gümüşhane Torul’dan hedefleri olan bir takıma gelmek için ayrıldım. Burada yaptığımız görüşmelerde gördüm ki, burada bir potansiyel var ve geleceğe yönelik çalışmalar yapılmak isteniyor. Onun için Sorgun Belediyespor’u tercih ettim. Zaten görüşmeler de uzun sürmedi. Bir saat gibi kısa sürede anlaşma sağlandı. 2+1 yıllık sözleşme imzaladık. Bundan sonraki hedefimiz önümüzdeki yıllarda Efeler Ligi’ni yükselmektir” diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı ve Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Hikmet Vural’ın makamında gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Hikmet Vura, Sorgun Belediyespor Kulübü As Başkanı Nihat Künbetli ve Antrenör Ümit Terzi katıldı.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu