Kursiyerlere kadınlar günü sürprizi

Ekleyen admin on Mar 13th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

MEHTAP DOĞAN – Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, düzenlenen girişimcilik kursuna katılan bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan çalışan kadınların günlerini kutlamak istediklerini, bunun içinde bir program düzenlediklerini belirtti.

Oda Genel Sekreteri Sami Erdoğan tarafından verilen KOSGEB destekli uygulamalı girişimcilik eğitimine katılan bayanlara çiçek takdim eden Arslan, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak “Kursumuza katılan bayanların Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Düzenlenen bu kursa katılan bayanlarımızın girişimcilikte önemli yerlere geleceğini umuyor ve bekliyorum” dedi.

Kadınların hayat içerisinde etkin bir rol oynadığını vurgulayan Arslan “Düzenlediğimiz bu kurstan sonra sertifikalarını kullanarak işyeri açan bayanlarımızı görmek, beni çok mutlu eder. Tutumlu olmasıyla, tasarruf yapmasıyla evi ev yapan kadınlarımızdır.  Bundan dolayı eşlerimize çok şey borçluyuz” diye konuştu.

Arslan, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası olarak girişimci kadınların her zaman yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.

Kutlamalara yönetim kurulu üyesi Ercan Önal’da katıldı.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu