HEDEFE BİR ADIM KALDI

Ekleyen admin on Mar 13th, 2018 kategori : Genel, Spor. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ŞAHİN ÖZMEN – Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig 3. Grupta mücadele eden Sorgun Belediyespor Voleybol takımı Elazığ ilinde yapılan Play Off Yarı Final maçlarında grubunu ikinci olarak bitirerek, Türkiye Finallerinde mücadele etmeye hak kazandı.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Play Off Yarı Final maçları sonrasında gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, voleybolda ilk yılları olmasına karşın büyük bir başarıya imza atarak finallere çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

3 gün boyunca takımın oynadığı tüm maçları izlediğini ifade eden Başkan Şimşek “Grubumuzda Bursa’nın Oylat Kaplıcaları İnegöl Belediyespor, Diyarbakır Peyyas ve Bitlis Türşad takımlarıyla karşılaştık. Oynadığımız üç karşılaşmada sadece Bursa temsilcisine yenildik, diğer iki rakibimizi farklı bir şekilde yenerek finallerde oynama hakkı kazandık.  Şimdi 18-20 Mart tarihleri arasında yeri daha sonra belli olacak ilde Birinci Lige çıkmak için mücadele edeceğiz. Grubumuzda Sungurlu Belediyespor,  Saint Joseph, Seyhan Belediyespor takımları var. Oynayacağımız üç maçın ikisini kazanmamız durumunda amacımıza ulaşacağız. Ben oyuncularımızda o gücü görüyorum ve kendilerini bu başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu