“Bir el de sen uzat” kampanyası

Ekleyen admin on Şub 13th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ORHAN DOĞAN – Sorgun Ecdada Vefa Derneği ve Engelliler Umut Derneği’nin birlikte organize ettikleri “Bil el de sen uzat” kampanyasına ilgi, her geçen gün artıyor.

Ecdada Vefa Derneği Başkanı Hamdi Yüksel gazetecilere yaptığı açıklamada, derneğin kısa bir süre önce kurulmuş olmasına rağmen, önemli işlere imza attığını, Sorgun Engelliler Umut Derneği ile birlikte geçen hafta başlattıkları “Bil el de sen uzat” kampanyasına vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini belirtti.

Yüksel, amaçlarının ilçede yaşayan dar gelirli ailelerin, ekonomik açıdan bir nebze olsun rahat nefes almalarına katkıda bulunmak olduğunu dile getirerek “Bu konuda yapmış olduğumuz girişimlerden olumlu dönüşler aldık. Yeni Çeltek Kömür İşletmesi’nde çalışan işçilerimizin aralarında topladıkları parayla almış oldukları gıda kolileri, gönüllü kardeşlerimiz tarafından dar gelirli ailelere dağıtılıyor. Böyle hayırsever vatandaşlarımız olduğu müddetçe, bizim de bu çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Allah emeği geçenlerden razı olsun” dedi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu