Doğankent’e 16 milyon liralık yatırım

Ekleyen admin on Oca 9th, 2018 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ORHAN DOĞAN – Sorgun’un Doğankent beldesine 2017 yılı içerisinde 16 milyon 34 bin liralık yatırım yapıldığı açıklandı.

Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, Doğankent’te 5 dönem belediye başkanlığı görevini yürüttüğünü ve bu dönemler içerisinde tüm enerjisini beldenin kalkınması yolunda harcadığını ifade etti.

2 dönem Anavatan Partisi, 3 dönem de AK Parti döneminde belediye başkanlığı görevini yürüttüğünü dile getiren Başkan Sungur “Şu an Sorgun’da 5 dönem üst üste belediye başkanlığı yapan tek kişi benim sanırım. Yaptığımız hizmetlerden vatandaşlarımız memnun olmuşlar ki, 5 dönemdir beni bu görev layık görüyorlar. Ben de onlara layık olmaya çalışıyorum. 2017 yılı içerisinde 4 milyon 300 bin Güneş Enerjisi, 4 milyon 103 bin Doğankent Göleti Kapalı Sulama Sistemi, 2 milyon 466 bin lira Kültür Evi, bir milyon 18 bin lira Spor Kompleksi ve Aile Yaşam Merkezi, bir milyon 550 bin lira kilit parke, bordür alımı, yol yapımı, kepçe alımı, kanalizasyon boru alımı, cami, külliye, taziye ve aşevi yapımı, Mevlana Parkı restorasyonu, Atık Su Atma Revizyon Projesi ile Yenimahalle dere ıslahı projelerine toplam 16 milyon 34 bin 93 liralık bir harcama gerçekleştirdik” dedi.

Sungur, yatırımların 2018 yılı içerisinde de devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu