Karar Almada Mali Planlama” eğitimi

Ekleyen admin on Ara 5th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

ORHAN DOĞAN – Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine yönelik  “Karar Almada Mali Planlama” eğitimi düzenlendi.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen eğitim programına, oda yönetim kurulu ve üyelerden bazıları katıldı.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan, toplantı sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Mehmet Kara tarafından verilen eğitimde; finansal yönetim, finansal analiz,  bilanço-gelir tablosu ve oranlar konusunda bilgilendirmeler yapıldığını belirtti.

Bu tip toplantıların çok yararlı olduğunu vurgulayan Arslan “Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım, böyle eğitimlerle önemli bilgiler ediniyoruz. Bu bilgiler ışığında yaptığımız çalışmalarla odamızı Türkiye’nin sayılı odaları içerisine sokmayı planlıyoruz. Bundan böyle de bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Arslan eğitimin, yatırım ve yönetim kararlarında finansal analizlerden nasıl yararlanılacağı konusunda verilen örneklerle sona erdiğini sözlerine ekledi.

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu