EYY! YOBAZ KARDEŞ!

Ekleyen admin on Ara 5th, 2017 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Okumayan ve araştırmayan yobaz! Hani sana “Mustafa Kemal Selanik’ te doğdu, o bir Yunandı “dediklerinde hemen balıklama atlıyorsun ve buna hemen inanıyorsun ya, işte bu kocaman bir yalan.Aslında sana bunları söyleyen din tüccarları büyük ve eşsiz önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1881 yılında Selanik’te doğduğunda Selanik’in bir Osmanlı şehri olduğunu ve bu şehrin 1912 Balkan Savaşı‘nda elden çıktığını ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bal gibi Türk olduğunu domuz gibi biliyorlar! İşte biz bu yaratıklara „iç düşman“ diyoruz! Sen de onların piyonu oluyorsun canım benim!
Tabi sen de biat kültüründen geldiğin için, bu yalanlara hemen inanıyorsun!
Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk Türk olsa ne olur Yunan olsa ne olur . Yunan olmak ayıp değil günah değil yasak değil. O bir lider. O ülkemizi düşman işgalinden kurtaran bir kahraman. Belki senin o küçük beynin almaz ama sen namaz kılıp oruç tutabiliyorsan Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları sayesindedir bu!

Ayrıca halen bugün canlandırmaya çalıştığınız Osmanlı’nın padişahlarından kaç tanesinin annesi veya karısı Türk kökenli onu bir araştırsan daha iyi olmaz mı? Araştırın da bizim gibi cahilleri bilgilendirin!
Hatta sana makarna ve kömür verenlerin soyları nereye dayanıyor bir araştır!

İSTİFA ETMESİ GEREKEN…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta açıkladığı AKP Genel Başkanı‘nın çocuklarının ve yakınlarının adlarının geçtiği MAN Adası hesaplarıyla ilgili olarak ilk önce „ o dekontlar sahte “ dendi! Demek ki arkadaşlar suçluluğun verdiği telaşla araştırtıp sormadan ve birbirinden habersiz hareket ettikleri için kimsenin kimseden haberi yoktu. Kraldan çok kralcı kesilenler bu belgeleri, yalanlarken RTE belgeler için “O belgeler ticari bir alım-satım belgeleridir„ diyerek belgelerin sahta olmadığını itiraf etti!
Eeeee hadi! Hani belgeler sahte çıkarsa istifa edecektiniz!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta açıkladığı AKP Genel Başkanı‘nın çocuklarının ve yakınlarının adlarının geçtiği MAN Adası hesaplarıyla ilgili olarak ilk önce „ O belgeler gerçek olsaydı CHP onları savcılığa teslim ederdi „ dediler.

CHP, o belgeleri benim bu yazıyı yazdığım sıralarda savcılığa teslim etmişti bile!

Eeeee hadi! Hani belgeler savcılığa teslim edilirse istifa edecektiniz!

Yandaş medyadan hiç kimse ama hiç kimse TRT de dahil bu belgeler yayınlanırken canlı yayından yayınlama cesaretini gösteremedi. Yuh olsun!!!

Bu arada, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı banka kredisiyle 160.000 liraya ev aldığında meşhur yandaş medya paranın kaynağını 1 ay boyunca attıkları manşetten sormuştu! Acaba diyorum, öğretmen emeklisi bir eniştenin ve parasızlıktan bursla okuyan çocukların milyonlarca doları nereden bulduklarını da soracaklar mı? Müslümanlarsa sorarlar!!!

TURPUN BÜYÜĞÜ HEYBEDE!!!

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu