ONLAR KONUŞUR AKP SATAR!

Ekleyen admin on Kas 14th, 2017 kategori : Haydar Ahi. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

Saf vatandaşın bir koli makarnanın hatırı için öve öve bitiremediği yollar nereler satılarak yapılmış bir bakalım bakalım!Üstelik satarak ekonomiyi ayakta tutmaya çalıştıkları kuruluşların hemen hepsi onların küfür ettiği Atatürk ve cumhuriyet dönemimde yapıldı!

Üstelik devlete ait 490 ton altının 450 tonuna İngiltere’den ve başka devletlerden alınan borçlar karşılığında İngiltere tarafından el konuldu! Onlar iktidara geldiğinde dolar neredeyse 1 lira , euro 1,5 lira idi. Dolar bugün 4 liraya euro 4,5 liraya dayandı! Herkes konuşur AKP satar!

AKP bugüne kadar içerideki ve dışarıdaki yandaşlarına toplam 750 ye yakın devlet kuruluşunu, bir senede yaptığı kar karşılığında sattı. Ayrıca bu kuruluşların satılmasına rağmen AKP iktidarında borcumuz 6 kat daha arttı. Aşağıda satılan kurumlar AKP‘nin diyet borçlarına karşılık olarak ödediklerinin onda biri bile değil. Şimdi isterseniz bunlara bir göz atalım.

TAKSAN,GERKONSAN, TZD Sakarya İşletmesi, THY USAŞ, Sümer Holding’e Ait Merinos Halı Fabrikası, SÜMER HOLDING’E Ait ERYAĞ, SÜMER HOLDING’E Ait Adıyaman İsletmesi, SÜMER HOLDING’e ait 117 adet taşınmaz, 19- KBI’ye ait 103 arsa, 89 lojman, EBÜAS-MEYBUZ, EBÜAS’a ait 54 taşınmaz, TEKEL Kaya Tuz, 23- TEKEL’e ait 30 taşınmaz, ESGAZ, BURSAGAZ, -ETİ BAKIR, ETİ GÜMÜS, ET İKROM, ETİ ELEKTROMETALURJI A.S, Çayeli Bakır İşletmeleri A.S, KBI Samsun İşletmesi, KBI 65 adet taşınmaz, DIV-HAN A.S, SÜMER HOLDİNG’e ait TÜMOSAN, SÜMER HOLDING Malatya İşletmesi, SÜMER HOLDİNG Bakırköy İşletmesi, SÜMER HOLDİNG Diyarbakır İşletmesi, SÜMER HOLDING Çanakkale Deri İşletmesi, SÜMER HOLDİNG’E Ait 108 Adet Taşınmaz, SÜMER HOLDING Ortadoğu Teknopark A.S, TÜGSAS, TÜGSAS Gemlik Gübre San. TAS, TÜGSAS-IGSAS hisseleri % 100, TÜGSAS Urfa Depoları arazisi, TÜGSAŞ’a ait 23 taşınmaz, İGSAŞ Kütahya Gübre Varlıkları ,TEKEL Alkollü İçkiler San. A.S, TEKEL’e ait 60 adet taşınmaz, TEKEL İnegöl Kibrit Fabrikası T.A.S, TEKEL Gemlik Sun.İp.Müessesesi, T.A.S, TEKEL Tuzluca Tuzlasi, TEKEL Sekili Tuzlası, EBÜAŞ Samsun Soğuk Hava Deposu, EBÜAŞ Manisa Kombinası, EBÜAS Manisa Arsası, EBÜAŞ’a (Et Balık Ürünleri Anonim Şirketi) ait 101 adet taşınmaz, TDİ Ankara ve Samsun Feribotu, PETKİM 2 adet taşınmaz, TEDAŞ 1 arsa 1 adet trafo binasI, TEDAŞ 1 adet taşınmaz, ATAKÖY Turizm A:S, ATAKÖY Otelcilik A.Ş, ATAKÖY Marina ve Yat İşletmesi, SÜMER HOLDİNG Beykoz İşletmesi, SÜMER HOLDING İstanbul İmar LTD.STI, SÜMER HOLDING 2 adet taşınmaz, TDI Karadeniz Gemisi, TEKEL Kristal Tuz Rafinerisi, TEKEL Kağızman Tuzlası, TEKEL’e ait 49 adet taşınmaz, TÜPRAS 2 adet taşınmaz, TDI 1 Adet taşınmaz, Sümer Holding Sarıkamış İşletmesi, Sümer Holding Sivas Dokuma Fabrikası, Sümer Holding Manisa Pam. Men. A:S, Sümer Holding Makine Ve Teçhizat, Sümer Holding 32 Adet Taşınmaz, TÜGSAS Samsun Gübre Sanayi A.S, Tekel 5 adet Taşınmaz, Araç Muayene İstasyonları 1. Bölge, DSI ERCİYES Sosyal Tesisi, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ERCİYES Sosyal Tesisi, Karayolları ERCİYES Sosyal Tesisi, TEKEL Sigara Fabrikalari, Sümer Holding Bergama Pamuk İpliği Fabrikası, TEKEL Sigara Fabrikalarına ait taşınmazlar,. TEKEL Puro Fabrikaları, TEKEL Alkol İsletmelerine Ait Taşınmazlar, Tercan Ayakkabı İsletmesi, Ereğli Demir Çelik Fabrikası, İskenderun Demir Çelik Fabrikası, Yarımca Porselen Fabrikası, Divriği Demir Madeni, Hekimhan Demir Madeni, Kırıkkale Çelik Çekme Boru Fabrikası, BORÇELİK, TÜPRAS, PETKİM, TÜRK TELEKOM, KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARI, TÜGSAŞ Toros Gübre Fabrikası, TÜGSAŞ Tekirdağ, Tarsus, Fatsa depoları, Seydişehir Eti Alüminyum A.Ş,. OYMAPINAR BARAJI, ETİ Alüminyum’a ait madenler, Emekli Sandığı Ankara Emek İşhani, Emekli Sandiğı İstanbul Hilton Oteli, bütün limanlar bütün SEKA işletmeleri (arsalarıyla birlikte),bütün şeker fabrikaları (arsalarıyla birlikte)…………………..

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu