Okullarda görevlendirilecek hizmetliler için kura çekimi

Ekleyen admin on Eki 17th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

OĞUZHAN SAYDAM – Sorgun’da okullarda görevlendirilecek temizlik, bakım ve onarım işçileri için, İş Kur İl Müdürlüğünce kura çekimi yapıldı.

İlyas Arslan Sinema ve Tiyatro Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Musa Öcal, Yozgat İş Kur İl Müdürlüğü temsilcisi Abdulkadir Karaduman ve Sorgun Noterlik Katibi Nermin Sağ’dan oluşan kurulca yapılan kura çekimine 481 adayın yanı sıra, çok sayıda vatandaş da katıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Musa Öcal gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, zaman zaman tartışmaların yaşandığı kura çekiminde belirlenen 70 adaydan 56’sının görevlendirileceği bilgisini vererek, “Okullarımızda görevlendirilecek olan temizlik, bakım ve onarım işçileri için toplam 481 kişi başvuruda bulundu. Okullarımızın daha temiz ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim yapabilmeleri için 56 kişi alınacak. Bu görevliler 16 ekimde işe başlayacak ve 29 hazirana kadar görevlerini sürdürecekler.  Ben öğrencilerimize kazasız, belasız ve ter temiz bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu