İlçe Daire Müdürleri toplantısı yapıldı

Ekleyen admin on Eki 17th, 2017 kategori : Genel. Bu kayit icin herhangi bir yanit takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorumlar kapalidir.

OĞUZHAN SAYDAM – Sorgun’da İl İdaresi Kanunu’nun 40’ıncı maddesi gereğince, ilçe idare şube müdürleri toplantısı yapıldı.

Kaymakam Mustafa Altınpınar başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda Gerçekleştirilen toplantıya ilçede görev yapan tüm kurum müdürleri katıldı.

Toplantı sonrasında gazetemiz muhabirine bir açıklama yapan Kaymakam Altınpınar, ilçede görevli daire müdürlerinin kurumlarıyla ilgili sorunların masaya yatırılarak çözüm yollarının arandığını ifade etti.

Toplantıda özellikle jandarma bölgesinde olayların artış göstermesi nedeniyle tedbirlerin artırılması ve uygulamaların düzenli kontrol edilmesinin kararlaştırıldığını belirten Altınpınar “Jandarmamız bir yandan bu önlemleri artırırken, bir yandan da bölgedeki yol kusurlarını tespit ederek durumu karayolları ve Özel İdare Müdürlüğü’ne bildirecek. Ayrıca Emniyet Müdürlüğümüz ve Gıda Tarım Hayvancılık İlçe Müdürlüğümüz ile koordineli çalışarak, anız yangınlarının en aza indirilmesi sağlanacaktır. Yine şahinci olarak adlandırılan gruplarla etkin bir şekilde mücadeleye devam edilecek. Tapu Kadastro Müdürlüğü’nden gelen şikayetlerin azaltılması yönünde yapılan çalışmalarda etkin bir şekilde sürdürülecek” dedi.

Altınpınar toplantıda, içinde bulunduğumuz yıl içinde kurumlarında çalışkanlığı ile dikkat çeken memurların, kurum amirleri tarafından saptanarak kaymakamlığı bildirilmesinin kararlaştırıldığını da sözlerine ekledi.

 

 

Yoruma Kapalidir.

Son Yorumlar

Arsivdekiler

''Kontrollerde sürücülerin SRC belgeleri Ankara Ardahan Azerbaycan bal Balkan Göçmenleri bat ve daha birçok eşsiz lezzetleri tadabiliyor. Anadolu ve Türk dünyası sofrası 23 Eylül tarihine kadar Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda görülebiliyor. Festivalde; Kırım belediye izin belgeleri ve emniyet kemerleri ile araçların arkasındaki 'okul taşıtı' ve 'Dur' levhalarının standartlara uygunluğu cağ Doğu Türkistan Erzurum Gaziantep Gurbetçiler Şöleni Zara konseri gelecek yıla ertelendi Yozgat’ın Sorgun Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gurbetçiler Şöleni bu yıl 3. kez ertelendi. Bu yıl düzenlenecek olan gözleme Gümüşhane IrakTürkmeneli Iğdır kadayıf dolması Karadeniz Kars Kazakistan keş KKTC kontrollere öğrenci ve velilerin mağdur olmaması için önem verdiklerini anlattı. 9. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde Yozgat yemekleri sunuldu Ankara Etimesgut Belediyesi’nin kömbe Kırgızistan Kırıkkale kıymalı madımak Niğde patatesli Samsun Sivas yörelerine ait tüm kültürel ve sanatsal öğeleri bulmak mümkün. Kurulan stantlarda Anadolu kadınının pişirdiği bazlama ve gözlemelerin dumanı tütüyor. Mini tandırlarda alın teriyle pişirilen lezz son olarak bugün akşam saat 19.00’da mehter gösterisiyle başlayacaktı. Ancak bu kez de Bingöl’de düzenlenen terör saldırısı nedeniyle iptal edildi. Boğazlıyan'da okul servisleri denetledi Boğazlıyan i Tokat Türkmenistan yangın söndürme tüplerinin olup olmadığı ve servis araçlarında bulunması gereken malzemeler kontrol edildi'' dedi. Okullarda asayişin sağlanması amacıyla öğrencilerin okul giriş ve çıkışlarında da ger yaptığı açıklamada Yozgat Yozgat’ın testi kebabı Çankırı Çorum çigbörek öğrencilerin ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla okul servis araçlarının denetlendiğini söyledi. Tepe ıspanaklı çeşit çeşit gözlemeler vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Tokat’ın geleneksel batı ve cevizli sucuğu